
Top 11 seksi žena večitih rivala: Sneža Borjan na golu, Kaći Grujić traka, meleskinja adut Partizana
Večiti derbi je uvek više od igre, a fudbaleri Partizana i Zvezde tog dana su među najvažnijim ljudima u zemlji, jer čitava Srbija će biti uz TV i gledati 163. duel beogradskih rivala.
U zavisnosti od ishoda meča, fudbaleri će posle meča otići svojim porodicma i lepšim polovinama, neki će slaviti s njima, a neke će upravo one da teše.
Fudbaleri Zvezde i Partizana po pravilu uvek privlače i zgodne žene, tako je bilo u prošlosti, a tako je i sada. Kada pogledamo ko su trenutno žene i devojke fudbalera Zvezde i Partizana, jasno je da se pevačice, manekenke i druge lepe devojke "lepe" za fudbalere dva najpopularnija fudbalska kluba. Mnoge od njih su i ljubavi iz detinjstva ili iz perioda dok još nisu bili članovi Zvezde ili Partizana, ali su mnogi uplovili u romansu sa njima i čim su obukli dres crveno ili crno-belih.
Napravili smo i kombinovani tim od 11 najseksi žena večitih rivala.
Golman: Snežana Borjan
Pošto je njen suprug trenutno bez konkurencije najbolji golman u Srbiji, red je da i ona zauzme tu poziciju. Snežana je u prošlosti bila direktorka marketinga Partizana, s Borjanom je u vezi još iz perioda dok je igrao za Ludogorec, a sada važi za jednu od najseksi žena fudbalera u Srbiji.
Često je na društvenim medijima napadaju, vređaju je i navijači na utakmicama, a čak je bila i na meti nekih čelnika Partizana, ali se od svega toga brani s uspehom, pa bi bila idealna za poziciju čuvara mreže ovog tima.
Desni bek: Danica Gajić
Njen suprug Milan Gajić počinje da se nameće kao prvi izbor na mestu desnog beka, pa je i ona dobila prednost na ovoj poziciji.
Desni štoper: Aleksandra Degenek
Jedna od najmlađih u ekipi, može se smatrati i da ima epitet "bonus" igrača. Nedavno su ona i Degenek uplovili u bračne vode, nakon nekoliko meseci zabavljanja.
Levi štoper - Magdalena Onjija
Novajlija u Partizanu, povratnik Svetozar Marković, koji je stigao iz Olimpijakosa u smiraj prelaznog roka, koji će značiti Aleksandru Stanojeviću kao "bonus" igrač, dovodi još jedan "bonus" u ovaj tim - svoju devojku Magdalenu Onjiju. Devojka koja ima i egzotično poreklo, iz Nigerije.
Ova meleskinja, koja je popularna influenserka na Instagramu, definitivno je jedan od glavnih aduta Partizana u ovom timu.
Levi bek - Iva Nikolić
Leva strana odbrambene linije ovog tima rezervisana je za lepše polovine igrača Partizana. Njen izabranik Slobodan Urošević takođe pokriva tu poziciju. Pošto je u dobrim odnosima sa Snežanom Borjan, ta pozicija joj odgovara zbog dobre komunikacije koja je neophodna sa golmanom i odbrambenim igračima.
Zadnji vezni - Tamara Smiljanić
Iako njen suprug u poslednje vreme retko dobija priliku u startnih 11, za nju bi bez dileme bilo sigurno mesto u prvoj postavi.
Zadnji vezni - Snežana Vitas
Ovaj tim je spoj mladosti i iskustva, a iskustvo bi trebalo da donese Snežana Vitas, supruga štopera crno-belih, Uroša Vitasa, kojoj bi bila poverena uloga u veznom redu na jednoj od najosetljivijih pozicija za čitav tim, gde je potrebno iskustvo i smirenost.
Desno krilo - Sara Madi
Slično kao i u slučaju Smiljanića. Stefan Hajdin često nije ni na klupi za rezerve, ali njegova izabranica bi bez dileme bila jedan od lidera ovog tima. I ona unosi egzotiku u ovaj tim, pošto poput izabranice Svetozara Markovića, ima korene iz Afrike, ali ona nešto severnije, iz Alžira.
U treningu je, često na svom Instagramu objavljuje snimke sa trčanja, tako da bi za nju bila idealna krilna pozicija, gde se zahteva brzina.
Levo krilo - Tea Katai
Napadač - Katarina Grujić
Lepša polovina Marka Gobeljića bez dileme je "najzvučnije ime" u timu i kao takva dobila bi kapitensku traku.
Pošto njen dečko može da igra na više pozicija u timu, faktički samo još nije bio na golu na Marakani, pa tako i njoj više priliči pozicija napadača, nego u odbrani.
Napadač - Anđela Aćarino
Supruga Dijega Falćinelija je italijanska misica, kojoj adekvatno odgovara pozicija u napadu, kao i njenom dragom.
Video: Kada se seksi žene fudbalera skinu u bikini svi uzdišu za njima
(Telegraf.rs)
Video: Nemanja Maksimović komentarisao atmosferu, pa otkrio da li je Albanija iznenadila
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Nikola
Cime se vi bavite ljudi moji 🤦♂️🤦♂️🤦♂️🤦♂️
Podelite komentar
Jasmina
Lepe jesu,a sad da li su prave zene i majke....!?
Podelite komentar
As
Sneza je riba samo slepom coveku,podgrejan Les bolje izgleda.
Podelite komentar