Poznata voditeljka u provokativnoj pozi: Skinula se naga zbog dva gola za 12 minuta

Iako obećanje nije bilo za taj meč, Kolumbijka je popustila pred "naletima" obožavaoca

• 0
Fej Martinez

Printskrin: Instagram/faymartinezr

Poznata kolumbijska radio voditeljka Fej Martinez nedavno se našla u centru pažnje, jer je zbog obećanja koje je dala morala da se skine gola!

Fej je, naime, obećala da će ostati bez odeće ukoliko napadač Deportiva iz Kalija Marko Perez da svoj prvi gol u sezoni protiv Agilalasa - u meču koji se igrao 13. februara.

Domaći tim je slavio sa 1:0, a Perez nije dao gol. Međutim, jeste nekoliko dana kasnije - i to dva u razmaku od samo 12 minuta.

Iako je Martinezova tvrdila da se njeno obećanje nije odnosilo na taj meč, na kraju je popustila i vrlo brzo je završila gola. Doduše, uz pokrivanje intimnih delova tela...

Martinezovu, inače, na Instagramu prati veliki broj ljudi što ova voditeljka i te kako koristi kako bi zaradila i od reklama. U nastavku pogledajte i neke njene fotografije: