Aleksandra Milovanović Partizan Foto: partizan.rs

Veliku pažnju kod navijača Partizana u prethodna dva dana privukla je atraktivna plavuša koja je bila član ekspedicije crno-belih na Kipru!

Mnogi je znaju kao novinarku koja je svojevremeno radila za TV Arena Sport, da bi u međuvremenu od decembra prošle godine postala deo tima Partizana.

U pitanju je Aleksandra Milovanović koja radi određene emisije na Partizanovom jutjub kanalu. Baš je nedavno sa nekadašnjim prvotimcem kluba Bojanom Ostoijićem posetila baku Vukosavu (86), jednu od najstarijih navijačica Parnog valjka.

Aleksandra Milovanović Printskrin: Instagram/alevra1

Partizan je poražen na Kipru od AEK-a rezultatom 2:1, iako su vodili od 18. minuta golom Kvinsija Meniga. Međutim, domaćin je do poluvremena izjednačio, zatim i sredinom drugog poveo posle grešaka odbrane crno-belih.

Revanš meč je na programu narednog četvrtka i Partizan će, ukoliko nadoknadi ovaj minus, u plej-ofu LE igrati protiv Dnjipra. U suprotnom, očekuje ga najverovatnije domeč sa Levskim za ulazak u LK.

Inače, na našem sajtu možete da čitate analizu poraza Partizana i četiri bitne stavke koje su obeležile ovaj duel sa Kipranima. A vi u nastavku teksta možete pogledati galeriju njenih fotografija: