GOL ZA SVA VREMENA: Golman petom u 95. minutu šokirao šampiona Holandije! (VIDEO)

Martin Hansen iz Den Haga je postigao jedan od najneverovatnijih ikada viđenih pogodaka na fudbalskim terenima

• 1

Imamo apsolutnog sportskog heroja nedelje i to bez svake sumnje, a reč je o golmanu Den Haga Martinu Hansenu koji je doneo bod svom timu u duelu protiv favorizovanog PSV-a u 95. minutu utakmice i to na najneverovatniji mogući način.

Nije trijumfalno šampion Holandije započeo novu sezonu Eredivizije, a za to je isključivi krivac čuvar mreže domaće ekipe. Imao je tim iz Ajndhovena dva puta vođstvo u meču preko Mahera i De Jonga i nije uspeo da ga sačuva.

Prvo je Alberg iz penala smanjio na 2:1, a onda je usledio potpuni šok na jednoj, a delirijum na drugoj strani.

Odbrojavale su se poslednje sekunde meča, već je bilo duboko zaustavno vreme kada je Den Hag dobio slobodan udarac i kao što to često biva njihov golman je otišao u kazneni prostor PSV-a i izveo potez koji je odmah u prvom kolu sigurno obeležio čitavu sezonu. U maniru vrhunskih majstora posle centaršuta je petom sproveo loptu u mrežu za velikih 2:2 protiv prvaka Holandije.