Poslednja pobeda u 2016: Suarez i Mesi rasturili Espanjol u gradskom derbiju! (FOTO) (VIDEO)

Na "Nou Kampu" se domaća ekipa "ispisala" na najbolji mogući način

• 0

Španska liga, Barselona - Espanjol Lionel Messi,Luis Suarez Španska liga, Barselona - Espanjol

I ovaj 198. derbi Barselone završen je očekivano - ubedljivom pobedom Barse nad Espanjolom.

Na "Nou Kampu" je domaća ekipa slavila 4:1, uz sjajnu partiju Luisa Suareza, koji je postigao dva gola.

Ekipu je doveo u vođstvo u 18. minutu, kada je na briljantan pas Inijeste, u stilu prave "devetke", savladao golmana.

Duplirao je Urugvajac vođstvo u 67. minutu u momentima kada Espanjol još nije uputio šut ka golu domaćih.

Samo minut kasnije, treći pogodak je usledio posle dobro udarca Đordija Albe, ali je sav posao prethodno odradio Mesi koji je prošao petoricu igrača gostiju.

Luis Suarez Španska liga, Barselona - Espanjol

Uspeo je ipak Espanjol da savlada Ter Štegena - prvenac je upisao Lopez.

Konačan rezultat je postavio Mesi posle asistencije Suareza, a Argentinac je imao još dosta prilika tokom meča. Ovo mu je bio 12. pogodak u Primeri.