Srušio Juventus pa se setio Mihajlovića: Lepe reči igrača Milana o bivšem treneru posle osvajanja Superkupa!

Bonaventura se usred slavlja u Dohi zahvalio srpskom treneru

• 0

Fudbaleri Milana osvojili su prvi trofej posle više od četiri godine, pošto su u Superkupu Italije savladali Juventus 1:1 - penalima 5:4.

Utakmica je odigrana u Dohi, a Juventus je poveo golom Ðorđa Kjelinija u 18. minutu, da bi 20 minuta kasnije izjednačio Ðakomo Bonaventura. U penal seriji presudio je mladi golman Milana Ðiđi Donaruma, koji je odbranio udaraca Paola Dibale, da bi potom Mario Pašalić pogodio i doneo trofej "rosonerima".

A upravo se Bonaventura setio bivšeg trenera, Siniše Mihajlovića.

- Tako je lepo videti toliko igrača na terenu željnih trofeja. Eto, pokazali smo da imamo mentalnu snagu da se borimo sa Juventusom. Ali, moramo se zahvaliti i Mihajloviću, koji nas je prošle godine doveo do finala, kao i Brokiju. Ova je pobeda za sve, a mi ćemo u 2017. samo rasti. Idemo da slavimo - rekao je Bonaventura.