Rade Bogdanović poslao jaku poruku podrške Dejanu Nediću: "Profesore, ozdravite i izlečite se, čekamo vas..."
Zanimljivo je bilo u studiju RTS-a, gde je ponovo u centru pažnje bio Rade Bogdanović, koji je imao zanimljive komentare na račun najboljih fudbalera sveta, Kristijana Ronalda i Lionela Mesija, koje je žestoko kritiovao, a u jednom momentu je uozbiljio ton i pružio snažnu podršku Dejanu Nediću, koji je dugo bio stručni konsultant u studiju RTS-a, zadužen za analizu sudijskih odluka.
Dok su pričali o sudiji meča Meksiko - Južna Afrika, voditeljka je pomenula Dejana Nedića, profesora koji nije bio u studiju, a za kojeg je Rade Bogdanović otkrio da ima problema sa zdravljem i pružio mu je podršku.
- Ovom prilikom, kad smo već kod profesora Nedića, da ne bismo radili njegov posao, želim prvo da ga pozdravim. Direktora druge ekonosmke škole, profesora statike i bivšeg vi nama falite, meni, nama svima, fali nam vaša energija, nadam se da ćete u narednom periodu da ozdravite, da se izlečite i da nam dođete na prve reprezentativne utakmice Srbiije, ne znam ko će ovde biti od nas, u septembru da dođete, proverio sam i ona kazna koja vam je potpisana od FSS, ona je protivzakonita zato što onaj koji je to potpisao nema završen pravosudni ispit. Sigurno će biti poništena, jer on radi u pisarnici kao poštar - poručio je Rade Bogdanović.
(Telegraf.rs)
Video: Saša Ilić posle pobede Partizana na pripremama protiv Aluminija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.