Naša komšinica vrelija od peska i sunca, jedna od najlepših fudbalerki sveta zaludela navijače kao Mundijal
Teodora Nikoara, poznatija kao Teodora Meluta, jedna od najpoznatijih fudbalerki u Rumuniji, ponovo je u centru pažnje , ali ovog puta ne zbog poteza na terenu, već zbog fotografija sa odmora koje su izazvale pravu buru na društvenim mrežama.
Nakon završetka sezone sa Bešiktašom, 26-godišnja fudbalerka odlučila je da napravi pauzu i otputuje na Mauricijus, gde zajedno sa suprugom Vladom Nickarom uživa u egzotičnom ambijentu udaljenom više od 7.500 kilometara od Evrope.
Objave sa plaže brzo su postale viralne.
- Tako izgleda raj - poručila je fudbalerka u opisu jedne od objava, a upravo ta rečenica najbolje opisuje kadrove koji su preplavili Instagram i sportske portale širom Evrope.
Ipak, iza glamura i odmora stoji i ozbiljna sportska priča. Meluta je trenutno van terena zbog povrede – preloma glave fibule, zbog koje je u fazi oporavka i još čeka povratak takmičarskom fudbalu.
Tokom karijere važila je za jednu od najtalentovanijih igračica svoje generacije, a dva puta je bila proglašena za najbolju fudbalerku Rumunije. Igrala je za Olimpiju Kluž, Lugano, Politehniku Temišvar i turski Fatih Vatan, pre nego što je stigla do Bešiktaša, gde je nastavila međunarodnu karijeru.
Pogledajte neke od njenih fotografija
(Telegraf.rs)
Video: Radomir Koković pred start nove sezone Železničara
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.