Haland uništio Brazil, posle nastao pozdrav za sva vremena, Vinisijus prišao Norvežaninu, svi su se oduševili

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Videli smo još jedno iznenađenje na Svetskom prvenstvu, posle Nemačke i Holandije kofere je spakovao i Brazil! Od izabranika Karla Anćelotija je bila bolja Norveška, koja iz dana u dan pokazuje da zaslužuje mesto u završnici turnira.

Osim promašenog penala Bruna Gimaraeša, ništa nismo mogli da vidimo gotovo tokom 75 minuta utakmice. U 78. minutu je Erling Haland postigao gol i šokirao Brazilce koji su morali da jure prednost. Hladan tuš stigao je u 90. minutu, još jednom je gol mašina iz Mančester sitija bila neumoljiva i duplirala je prednost.

Nejmar je sa bele tačke smanjio, ali je bilo kasno za Selesao da preokrene rezultat, pa je Brazil doživeo još jedan debakl i novi poraz od evropske selekcije na Svetskom prvenstvu.

Iako je Vinisijus poznat kao “prljav” igrač i onaj koji svašta ume da izgovori na terenu, pokazao je sportski duh i nakon utakmice prišao Norvežanima da čestita pobedu. Među njima je bio i Erling Haland, zagrljaj je dugo trajao, bilo je tu i razmenjenih reči i sigurno je reč o jednom lepom gestu koji ćemo svi pamtiti.

(Telegraf.rs)

Video: Radoslav Petrović o odlasku Vanje Dragojevića i Ognjena Ugrešića iz Partizana

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA