• 0

Šta od sporta nude televizije? Novak protiv Beretinija u Londonu, Zvezda i Partizan nastavljaju trku

Pogledajte šta od sportskih događaja možete da gledate na televizijama

  • 0

Bogat sportski dan pred nama. U fokusu su mečevi Super llige Srbije u kojima Crvena zvezda gostuje Javoru od 14.30, kao i meč Partizana i Inđije koji počinje od 14.30. Kada je reč o ostalim mečevima, možete pratiti prenose najjačih evropskih liga, a jedan od zanimljivijih je svakako derbi Serije A u kojem se sastaju Juventus i Milan.

Takođe, Liverpul igra derbi sa Mančester Sitijem što svakako garantuje dosta uzbuđenja.

Kada je reč o tenisu, Novak Đoković se sastaje na Završnom mastersu u Londonu sa Beretinijem od 15 sati, dok od 21 sat igraju Federer i Tim.

Satnica TV programa

08.00 Fudbal, Australijska liga: Adelaid Junajted - Brizbejn Roar (Arena sport 1)

09.25 Košarka, Filipinska liga: Meralko Bolts - Nort Port Batang Pier (Sport Klub 1)

11.00 Košarka, Turska liga: Afjon - Tofaš (Sport Klub 2)

11.45 Košarka, Filipinska liga: Magnolia Hotšots - Road Voriors (Sport Klub 4)

12.10 Fudbal, Holandska liga: Ajaks - Utreht (Sport Klub 1)

12.30 Fudbal, Italijanska liga: Kaljari - Fjorentina (Arena sport 1)

13.00 Fudbal, Čempionšip: Kardif - Bristol (Sport Klub HD)

13.15 Košarka, Turska liga: Fenerbahče - Bešiktaš (Sport Klub 2)

13.45 Snuker: Šampioni sa šampionima (Sport Klub 3)

14.30 Fudbal, Super liga Srbije: Javor - Crvena zvezda (Arena sport 1)

14.30 Fudbal, Turska liga: Trabzon - Alanja (Sport Klub 4)

15.00 Fudbal, Argentinska liga: River Plejt - Rosario Central (Arena sport 3)

15.00 Fudbal, Premijer liga: Volfs - Aston Vila (Sport Klub HD)

15.00 Tenis, Masters London: Đoković - Beretini (Sport Klub 1)

16.00 Fudbal, Ukrajinska liga: Šahtjor - Dinamo Kijev (Sport Klub 2)

16.30 Fudbal, Super liga Srbije: Partizan – Inđija (Arena sport 1)

17.00 Fudbal, Austrijska liga: Volfsberger - Salcburg (Sport Klub HD)

17.00 Fudbal, Turska liga: Bešiktaš - Denizli (Sport Klub 4)

17.25 Fudbal, Premijer liga: Liverpul - Mančester Siti (Sport Klub 1)

18.00 Fudbal, Italijanska liga: Parma - Roma (Arena sport 2)

18.30 Košarka, Španska liga: Real Madrid - Unikaha (Arena sport 1)

19.00 Odbojka, Regionalna liga (Ž): Banjaluka - Mladost ZG (Sport Klub HD)

19.00 Američki fudbal, NFL: Njujork Džets - Njujork Džajants (Sport Klub 2)

19.30 Fudbal, Portugalska liga: Sporting - Belenense (Sport Klub 4)

19.45 Snuker: Šampioni sa šampionima (Sport Klub 3)

20.00 Košarka, ABA liga: Primorska - Cedevita Olimpija (Arena sport 4)

20.45 Fudbal, Italijanska liga: Juventus - Milan (Arena sport 2)

21.00 Fudbal, Španska liga: Betis - Sevilja (Sport Klun HD)

21.00 Tenis, Masters London: Federer - Tim (Sport Klub 1)

21.30 Košarka, NBA: Minesota - Denver (Arena sport 1)

22.00 Fudbal, Portugalska liga: Boavista - Porto (Sport Klub 4)

22.25 Američki fudbal, NFL: Grin Bej - Karolina (Sport Klub 2)

00.00 Košarka, NBA: Orlando - Indiana (Arena sport 1)

02.20 Američki fudbal, NFL: Dalas - Minesota (Sport Klub 1)

(Telegraf.rs)

Komentari

Preporuka sa Weba

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima