• 9

Sve bi bilo drugačije da je Novak ovo pogodio: Da li je ovo poen koji je odlučio meč sa Federerom?

Đoković je imao priliku da napravi rani brejk u drugom setu, ali je Federer uspeo da se "spasi"

• 9

Najbolji srpski teniser Novak Đoković izgubio je od Rodžera Federera u meču 3. kola grupe '' Bjern Borg'' završnog mastersa u Londonu, i tako izgubio šansu da se na kraju godine nađe na mestu broj 1.

Tokom većeg dela meča Federer je diktirao tempu i bio u vođstvu, ali je Novak i pored togao mogao da potpuno okrene tok meča.

Tako je u 2. setu poveo sa 2:1, a na Federerov servis imao je priliku za brejk. Ipak, posle duge razmene udaraca Švajcarac je uspeo da izjednači, i potom osvoji poen koji je mogao da "ode" Novaku i potpuno okrene meč u korist Srbina.