
Đoković juri novo finale Melburna protiv ruske senzacije, a satnica meča je idealna!
Novak Đoković u polufinalu Australijan opena igra protiv Rusa Aslana Karaceva koji je prava senzacija ovog turnira. Poznat je i termin odigravanja ovog meča.
Najbolji teniser sveta i momak iz Vladikavkaza će na teren "Rod Lejver arene" izaći u četvrtak od 9.30 po srednjeevropskom vremenu.
Biće to prvi međusobni okršaj ove dvojice igrača. Novak je rekao da do sada nije gledao igre Karaceva osim u Melburnu. Ipak, nema dileme da će srpski as biti spreman za ovaj okršaj.
Pre Novaka i Aslana igraju se dva ženska signla Naomi Osaka - Serena Vilijams i Karolina Muhova - Dženifer Brejdi.
Video: Đoković se iznervirao: Izbacio demone iskalivši bes na reketu
(Telegraf.rs)
Video: Andrej Kostić pokazao kakav je talenat na meču sa "Studentima"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Eni
Bicu najsrecniji covek na svetu ako Novak pobedi u final I osvoji 18 super trofej Koji svi sanjaju pozdrav iz njemacke
Podelite komentar