Jorović ispala u prvom kolu Rolan Garosa: Srpkinja imala set loptu, a onda...

Mogla je ovo da bude mnogo bolja priča

• 0
Ivana Jorović Foto: Twitter.com

Srpska teniserka Ivana Jorović nije uspela da prebrodi prvu prepreku na Rolan Garosu pošto je elimnisana od Tereze Martincove iz Češke sa 6:3, 7:6(6).

Susret je trajao dva sata, a bitka je mogla da se produži makar za još 30 minuta.

Ivana se borila, a u drugom setu imala i set loptu u taj-brejku, ali je pri rezultatu 6:5 izgubila tri poena u nizu i tako zapečatila svoju sudbinu.

Martincova je bila favorit u ovom susretu i uspela da je da opravda tu ulogu, a za treću rundu boriće se protiv Džesike Pegule koja je bila bolja od Lin Žu u tri seta.