Velika opomena Đokoviću: Zverev izgubio samo četiri gema u drugom kolu US Opena

• 3
Aleksandar Zverev Foto: Tanjug/AP

Četvrti teniser sveta Aleksandar Zverev prelako se plasirao u treće kolo US Opena pošto je sa 6:1, 6:0, 6:3 eliminisao 48. igrača planete Alberta Ramosa.

Definitivno, Zverev je u velikom naletu i to je pokazao na Olimpijskim igrama, ali i Mastersima nakon Tokija.

Za pobedu protiv Španca mu je bilo potrebno nešto više od 75 minuta igre, a Ramos nije imao nikakvih šansi da ode dalje.

Zlatni momak iz Tokija se čak i opustio u trećem setu, ali ni tada nije imao problema da lagodno privede priču kraju.

Čini se da je Novaku Đokoviću u ovom momentu najveća pretnja upravo Zverev koji do sada nije bio ni blizu da izgubi set, a naredni protivnik mu je pobednik duela Džeka Soka i Aleksandra Bublika.