Miomir Kecmanović sigurnom igrom do glavnog žreba u Riju

Bez problema za prvog nosioca u kvalifikacijama

• 0
Miomir Kecmanović, Salvatore Karuzo, Australijan open 2022 Foto: MICHAEL ERREY / AFP / Profimedia

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u glavni žreb turnira u Rio de Žaneiru pobedom nad Hugom Delijenom rezultatom 2:0 (6:2, 6:4).

Kecmanović je već u drugom servis gemu rivala napravio brejk, pa potom isto učinio i u narednom servis gemu Bolivijca, pa je lako dobio prvi set.

Drugi set je rešio samo jedan brejk, a srpski teniser ga je napravio u sedmom gemu seta.

Kecmanović nije dozvolio rivalu nijednu brejk priliku, što dovoljno govori koliko je dobro igrao.

Turnir u Rio de Žaneiru serije 500 na programu je od 14. do 20. februara, a srpski teniser će svog protivnika u glavnom žrebu dobiti kasnije tokom nedeljne večeri.