
Aleksandra Krunić igra kao preporođena: Uništila rivalku sa 6:0, 6:1 za polufinale Budimpešte
Najbolje rangirana srpska teniserka Aleksandra Krunić na maestralan način izborila je danas plasman u polufinale VTA turnira serije 250 u Budimpešti.
Krunićeva je rivalki Siju Vang iz Kine prepustila svega jedan gem (6:0, 6:1) i rešila meč u svoju korist posle 64 minuta igre.
Rivalka srpskoj teniserki u polufinalu Budimpešte biće pobednica duela između Julije Putinceve iz Kazahstana i Lesje Curenko iz Ukrajine, koji je na programu kasnije danas.
Aleksandra Krunić trenutno je 105. teniserka sveta, a jedinu WTA titulu u karijeri u singlu osvojila je 2018. u Rozmalenu.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Kolona više kilometara ka naplatnoj rampi u Beogradu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ђорђе
Гледао сам последња два меча Александре са Кинескињама где их је буквално демолирала ! Ако овако настави близу је ТОП 10 ! Браво за Алекс !
Podelite komentar