Debakl Aleksandre Krunić na Vimbldonu: Osvojila 2 gema za 50 minuta i ispala u 1. kolu kvalifikacija

Srpska teniserka nije imala ni priliku da savlada protivnicu

• 18
Aleksandra Krunić Foto: PA Images /Alamy / Profimedia

Srpska teniserka Aleksandra Krunić nije uspela da prođe ni 1. kolo kvalifikacija na Vimbldonu, pošto je poražena od Amerikanke An Li sa 2:0, po setovima 6:1, 6:1 za manje od sat vremena igre.

Duel ove dve teniserke je trajao tek 50 minuta, a koliko Srpkinja nije imala ideju za protivnicu govori i to da je osvojila tek dva gema, a da pritom nije uspela da dođe čak ni do jedne jedine brejk prilike u čitavom meču.

An Li je izgubila samo prvi servis gem njene protivnice u prvom setu, a potom je osvojila idućih pet i tako je za 26 minuta privela prvi set kraj.

Drugi je bio sasvim identičan, Amerikanka je počela brejkom, izgubila je potom treći gem kojim je Krunićeva prišla na 2:1, ali tu je i bio kraj njene igre, jer nije imala rešenje za odbranu od raspoložene Li.