Kecmanović posle preokreta u Akapulku slavio protiv Švarcmana i prekinuo niz od četiri vezana poraza

S. J.

• 0
Miomir Kecmanović Foto: Tanjug / AP

Srpski teniser Miomir Kecmanović savladao je Dijega Švarcmana sa 2:1 u setovima, u okviru prvog kola ATP turnira u Akapulku.

Ovim trijumfom, Miša je zakazao duel sa pobednikom "nemačkog" okršaja, između Aleksandra Zvereva i Danijela Altmajera.

Bolje je argentinski teniser počeo meč, te došao do vođstva, nakon što je prvi set osvojio sa 6:4.

Ipak, to kao da je "probudilo" Kecmanovića, koji je u nastavku pojačao ritam, a potom u naredna dva seta dopustio protivniku svega četiri osvojena gema.

Izjednačio je potom osvojivši drugi set sa 6:3, da bi u poslednjem bio još ubedljiviji - 6:1.

Podsetimo, Kecmanović je ovim trijumfom prekinuo niz od četriri vezana poraza.