Medvedev igra ozbiljan tenis u Majamiju! Nemac počišćen sa nulom za četvrtfinale

S. I.

Rus kida na Floridi

• 0
Danil Medvedev Foto: Tanjug / AP

Ruski teniser Danil Medvedev drugi je učesnik četvrtfinala Mastersa u Majamiju pošto je u osmini finala porazio Dominika Kepfera sa 2-0, po setovima 7:6, 6:0.

Hvale Meda od starta turnira da igra fenomenalan tenis, a svoju formu samo je potvrdio u duelu protiv Nemca za sat i po vremena borbe.

Kilometarski treći gem prvog seta na servis Danila pripao je Kepferu, ali prednost koju je stekao već prilikom narednog servisa je ispustio. Jedinu set loptu u tajbrejku kasnije je iskoristio.

Tri puta je zatim u drugom setu oduzimao servis rivalu i to je bilo dovoljno za prolaz dalje.

Bolji iz okršaja Kaspera Ruda i Nikolasa Đarija biće njegov naredni rival.