
Bravo, Hamade!!! Međedović izbacio 42. igrača sveta u Rimu
Sjajne partije u kvalifikacijama Hamad Međedović je pretočio i u glavnom žrebu Mastersa u Rimu, pošto je u 1. kolu savladao Australijanca Alekseja Popirina sa 2:0 u setovima!
Teniser iz Srbije sav posao protiv 42. igrača sveta rešio je posle 76 minuta igre i slavio je sa 6:2, 6:2 u setovima - u njihovom prvom međusobnom duelu.
Međedović je u prvom setu bio odličan prilikom svog serisa i nijednom nije dozvilio rivalu priliku za brejk. Štaviše, čak ni na razliku nisu igrali kada je Hamad servirao. S druge strane, naš as je u 6. gemu iskoristio svoju šansu i to mu je bilo dovoljno da uzme prvi set.
I drugi je odlično otvorio, uzeo je brejk i poveo sa 2:0, te nastavio da gazi. Posle 2:2 na semaforu, teniser iz Srbije je vezao četiri gema, uz još jedan brejk, ali je u tom poslednjem ipak dao rivalu malu šansu da se vrati.
Popirin je dočekao svoju prvu brejk šansu, nije je iskoristio, a Međedović će u 2. rundi igrati protiv Španca Alehandra Davidovića Fokine.
(Telegraf.rs)
Video: Nenad Lalatović veoma emotivan posle pobede Mladosti, pomenuo Dejana Milovanovića
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Нена
Браво Хамаде,предивно,желим ти још хиљаде и хиљаде оваквих победа.
Podelite komentar
Нена
@Никад,срам те било...
Podelite komentar
Nikad
ništa od tog tureta.
Podelite komentar