Poznato koliko će Novak izgubiti poena nakon povlačenja sa Mastersa u RImu

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Objavili su organizatori Masters turnira u Rimu da je Novak Đoković odustao od takmičenja u glavnom gradu Italije, te da će posle 18 godina po prvi put propustiti ovaj turnir.

Srpski teniser je prošle godine stigao du treće runde, pošto je poražen od Alehandra Tabila u dva odigrana seta.

Interesantno, Novak je od Čileanca izgubio i na Mastersu u Monte Karlu, te se može zaključiti da mu Tabilo ne leži.

Novak će tako izgubiti 45 poena koje je zaradio, a u zavisnosti od rezultata može doći do pomeranja na ATP rang listi. Ono što je dobro, jeste da Đoković nije imao sjajan nastup prošle godine i tako neće u mnogome njegovo povlačenje uticati na raspored.

Takođe, ovaj turnir neće imati uticaja na Rolan Garos, pošto je presek stanja pred drugi Grend Slem u sezoni posle Mastersa u Madridu.

(Telegraf.rs)

Video: Bogdan Bogdanović hteo da "bije" Vestbruka: NBA legenda iznervirala kapitena Orlova

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA