
Zverev branio Đokovića posle jednog pitanja novinara u Rimu
Nemački teniser Aleksandar Zverev podelio je svoje mišljenja o motivacionim izazovima Novaka Đokovića ove godine, te istakao da veruje da Srbin još uvek ima sposobnost da osvoji veliki turnir, uprkos povlačenju sa Mastersa u Rimu, koje je izazvalo sumnje u njegovu formu.
Zverev brani titulu iz 2024. godine na Foro Italiku, a do sada je ostvario dobar učinak, plasiravši se u četvrtfinale ovog turnira ubedljivom igrom.
Nakon pobede u trećem kolu protiv Litvanca Viliusa Gaubasa u Rimu, Zverev je govorio o raznim temama, uključujući šanse svog dobrog prijatelja Novaka Đokovića na Rolan Garosu.
- Možda nije igrao kako on želi, ali ko to ponekad ne radi? Ako ne pobediš na turniru, kao top igrač, uvek se vraćaš kući pomalo ljut i razočaran. I dalje verujem da, kad pronađe svoju igru, on ostaje jedan od najopasnijih igrača na svetu. Nema sumnje u njegove sposobnosti - rekao je Zverev.
Zverev će u utorak (13. maja) u četvrtfinalu Rima igrati protiv 13. nosioca, Artura Filsa.
(Telegraf.rs)
Video: Majka Jokićevog saigrača ukrala pažnju: Podsećala na Pamelu Anderson, sad se radovala zbog svog sina
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.