Paolini u drugom setu razvalila Amerikanku i zakazala finale Rima

S. P.
S. P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Italijanska teniserka Jasmin Paolini prva je finalistkinja mastersa u Rimu pošto je pobedila Amerikanku Pejton Sterns rezultatom 2:0 (7:5, 6:1) za sat i 41 minut.

Prvi set je bio pun preokreta. Sterns je vodila 5:3 i servirala za set, imala je i dve set lopte, ali je Paolini uspela da ih spasi i osvoji gem. I u narednom gemu Amerikanka nije iskoristila jednu set loptu, da bi kod vođstva 6:5 Paolini iskoristila prvu set loptu i tako povela 1:0.

U drugom setu Italijanska je rutinski privela meč kraju, napravila je čak tri brejka i tako lako stigla do meča za pehar.

Kineskinja Ćinven Ženg i Amerikanka Koko Gof igraće kasnije danas u drugom polufinalu.

Masters u Rimu igra se za nagradni fond od 6.009.593 evra.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Nebojša Čović poslao Nikoli Jokiću moćnu poruku : "Zbog ovoga mu želim sreću večeras!"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA