Novak Đoković prvi put progovorio o zaduženjima svog oca: "Otišao je kod tih zelenaša i kriminalaca..."

L. Đ.
L. Đ.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Srpski teniser Novak Đoković gostovao je u emisiji Arene sport (Ne)uspeh prvaka sa Slavenom Bilićem, gde je prvi put potvrdio šokantnu priču njegovog oca Srđana.

Naime, Srđan Đoković je pre nekoliko godina pričao o tome kako je išao kod kamatara kako bi uzeo novac za odlazak Novaka na turnir.

- On je otišao do tih zelenaša čuvenih tada i kriminalaca, prosto koji su tada mogli jedini da ti daju pare na dobar dan, ali sa kamatom - rekao je Novak u najavi emisije (Ne)uspeh prvaka sa Slavenom Bilićem, koja će biti na programu u ponedeljak 26. maja.

Srđan je ranije ispričao kako je tražio 5.000 dolara od zelenaša, a novac je dobio uz 15 posto kamate.

- Kamatar mi je rekao: "Vidi, kod mene je kamata mesečno 12 posto, ali za tebe je 15 posto jer žuriš". Gledao sam ga nekoliko sekundi i rekao da nema problema. Uzeo sam pare, došao kući, zaključao se u kupatilo i razlupao unutra sve živo. Na to sam pristao jer je trebalo za mog sina i njegovu karijeru. Da je trebalo za mene, za moj život, ne bi me mogli maknuti od njega jer bi mu popio svu krv iz žila - rekao je Srđan.

(Telegraf.rs)

Video: Vaso Bakočević za Telegraf o očinskom savetu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Zoran

    23. maj 2025 | 13:26

    Biosi dalekovid pa zato ne vracaj se u proslost svako bi to uradeo da je kao ti .

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA