
Arina Sabalenka i brazilski milioner razmenjivali nežnosti na RG, ovoga puta je ona njega "dodirivala"...
Prva teniserka svetaArina Sabalenka nastavlja sa ubedljivim igrama na Rolan Garosu, a posle eliminacije Olge Danilović sa turnira, izbacila je i Amerikanku Amandu Anasimovu sa 2:0. Naravno, pored blistave igre, Sabalenka oduševljava i van terena.
Ovga puta, zvanične stranice Rolan Garosa objavile su video na kojem se vidi kako, u pripremi meča, razmenjuje nežnosti sa svojim dečkom, brazilskim milionerom Jorgosom Frangulisom.
Par je uhvaćen kako razmenjuje nežnosti, a palo je i nekoliko poljubaca. Uz to, Sabalenka je stala iza Frangulisa i stavila obraz na rame, posle istezanja.
Zanimljivo, par je u vezi nešto više od godinu dana. Sabalenka se u Madridu prošle godine pojavila u društvu brazilskog automobiliste i biznismena, a na snimku koji traje svega 7 sekundi, mnogi su primetili i kako nežno dodiruje Arinu za njenu pozadinu, na šta se ona nije previše bunila niti reagovala.
Pogledajte neke od fotografija Arine Sabalenke:
(Telegraf.rs)
Video: Ovako je Vladan Milojević odgovorio na provokativno pitanje poljskog novinara
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
samba de janeiro
da li ga u Brazilu zovu Jorgos ili ...
Podelite komentar
u Brazilu on je
Žoržius a u Grčkoj Jorgos
Podelite komentar