
Slavni američki pevač u ponedeljak ima koncert u Beogradu, a danas gleda meč Đoković - Siner u Parizu
Mnogo je poznatih lica na meču Novak Đoković - Janik Siner u polufinalu Rolan Garosa. Već smo vam pisali da je tu čuveni Dastin Hofman, kao i Žo-Vilfrid Conga, a tu je i jedan slavni američki pevač.
U pitanju je čuveni Džon Ledžend, koji tako danas gleda tenis u Parizu, a ne bi nas začudilo da baš odatle uzme avion do Beograda!
Jer u Beogradu za ponedeljak ima zakazan veliki koncert u okviru "Belgrade River Festa" i on je zakazan za 9. jun.
Da stvari budu još zanimljivije, on je telefonom i snimao neke od poena koje su igrali Janik Siner i Novak Đoković i objavljivao ih je na svom Instagram nalogu.
Odlično se zabavljao Džon Ledžend, mada nije poznato za koga navija - da li za našeg Novaka ili za Sinera?
Najpoznatije pesme Ledženda su "All of Me", potom "Tonight", "Conversations in the Dark", "On Time"...
(Telegraf.rs)
Video: Neverovatna scena pred Piksijevu konferenciju: Stojković se izgrlio sa predoviocem, ovo je razlog
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.