
Ova milijarderka je bogatija od bilo kog tenisera, a sada doživela šokantan poraz u četvrtfinalu Kvinsa
Na turniru serije 500 u Kvinsu poznata su imena sve četiri polufinalistkinje – dve Amerikanke, jedna Kineskinja i jedna Nemica.
Ćinven Dženg, peta nositeljka i trenutno peta teniserka sveta, rutinski je savladala domaću zvezdu Emu Radukanu sa 6:2, 6:4, koristeći pet od 15 brejk lopti, dok je Britanka uspela da uzvrati sa dva brejka.
U borbi za finale Dženg će igrati protiv sunarodnice Radukanu, Amande Anisimove, koja je bila bolja od Eme Navaro rezultatom 6:3, 6:3.
Drugi polufinalni par čine Medison Kiz, koja je u tri seta nadigrala Dariju Šnajder, i Tatjana Marija, iznenađenje turnira, pošto je kao 86. na WTA listi eliminisala favorizovanu Elenu Ribakinu u dva seta.
Ko je Ema Navaro?
Njena porodica je osnivač Šerman finansijske grupe još davne 1998. godine, a takođe ima veliki broj hotela i poseduje brojne teniske turnire u vrednosti od oko 300.000.000 dolara.
Konkretno njen otac se vodi kao prvo lice cele operacije, pa Ben Navaro vredi neverovatnih 1.5 milijardi dolara, što Emu čini najbogatijom teniserkom, bogatijom i od Novaka Đokovića, Rodžera Federera i Rafaela Nadala.
(Telegraf.rs)
Video: Sterling Braun otkrio gde će biti sledeće sezone: "Sada slavimo i uživamo, a onda..."
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.