
Arina Sabalenka kao "provodadžija": Parovi se ljubili na velikom ekranu, a onda je Beloruskinja sve nasmejala
Beloruska teniserka, Arina Sabalenka privlači mnogo pažnje gde god da se pojavi. Trenutno se nalazi u Berlinu, gde će danas u četvrtfinalu igrati protiv Elene Ribakine na travnatoj podlozi, a u prestonici Nemačke smo već imali neke zanimljive situacije sa prvom na svetu.
Posebno se isticala jedna mala svađa koju je Sabalenka imala posle meča sa Rebekom Masarovom u osmini finala, kada nije bilo zadovoljna što je njen meč na kraju prekinut.
Ovoga puta je Sabalenka došla u centar pažnje iz jednog jako simpatičnog razloga, kada je prikazana tokom pauze između gemova dok je u toku bio tzv. "kiss cam", odnosno kada je kamera snimala parove koji se ljube na velikom ekranu.
I Beloruskinja je u tome uživala i sve pratila sa širokim osmehom, a na kraju je uradila gestikulaciju rukom da par treba da se "veže" zauvek, odnosno da se veri.
Videćemo da li će ovaj poziv Sabalenke na kraju uroditi plodom, odnosno da li će prva teniserka sveta biti neka vrsta provodadžije.
(Telegraf.rs)
Video: Ples Arine Vološine
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.