
Janik Siner strepeo, pa pregazio Terensa Atmana za četvrtfinale Pekinga!
Drugi teniser sveta Janik Siner obezbedio je plasman u četvrtfinale turnira u Pekingu, pošto je slavio nad Francuzom Terensom Atmanom 2:1 (6:4, 5:7, 6:0).
Duel je bio neizvestan i veoma zanimljiv tokom prva dva seta, ali je Siner na kraju bio veoma ubedljiv. Nakon što je Atman uspeo da osvoji drugi set i unese dodatnu dramatiku u meč, Italijan je u odlučujućem delu susreta potpuno dominirao i ostavio rivala bez ijednog gema.
U borbi za polufinale, Siner će igrati protiv Mađara Fabijana Marožana, 57. igrača sveta, koji je ranije tokom dana eliminisao još jednog francuskog predstavnika - Aleksandra Milera, trenutno 38. na ATP listi.
Program turnira u Pekingu donosi i još jedan zanimljiv okršaj, kada se sastaju Artur Kazo iz Francuske, koji zauzima 80. poziciju na svetu, i mladi Čeh Jakub Menšik, trenutno 19. teniser sveta. Njihov duel predviđen je da počne oko 14.40 po srednjeevropskom vremenu.
(Telegraf.rs)
Video: Marinković "Najbitnije je da je okosnica tima tu, Šejk, Džabari i Dilan znaju gde su došli"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.