
Srpkinja i Kazakhstanka odlično krenule u Pekingu: Aleksandra i Ana prošle u osminu finala
Srpsko-kazahkstanska dubl kombinacija u vidu Aleksandre Krunić i Ane Daniline odlično su započele turnir u Pekingu, te su u prvom kolu slavile protiv Linet i Tauson sa 2:0, po setovima 6:4, 6:2 za oko jedan sat i 15 minuta tenisa u glavnom gradu Kine.
Krunić i Danilina su ove sezone već pokazale koliko mogu, a pik je bio na Rolan Garosu kada su došle do samog finala i tamo tesno poražene. Potom je usledila pauza za njih dve u dublu, dok su sada spremne i za nove izazove u svojim karijerama.
Bile su postavljene za velike favorite protiv Poljakinke i Dankinje, dok će ih safa čekati duel protiv Meličar Martinez i Samsnove, koje su šokriale prve nosioce na turnir u Pekingu.
Rutinski su Ana i Aleksandra došle do pobede protiv Lines i Tauson, pošto im je u prvom setu bio dovoljan samo jedan brejk u sedmom gemu, te su došle do vođstva u setovima - 1:0.
Na startu drugog su napraveil brejk na samom početku, a potom su i još jedan u petom gemu, čime su došle do velike zalihe od 4:1, a potom su meče privele kraju u svoju korist - 6:2.
(Telegraf.rs)
Video: Balša Popović imao poruku za navijače Partizana: "Nema trećeg gola"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.