Novak Đoković poslao poruku na kineskom i oduševio navijače

S. J.
S. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Najbolji srpski teniser Novak Đoković nalazi se u Kini, tačnije u Šangaju, gde učestvuje na ATP Mastersu, na kom je uspeo da se plasira u treće kolo.

Đoković će u trećem kolu igrati protiv Nemca, Janika Hanfmana, a slobodno vreme, Novak je iskoristio da se javi na društvenim mrežama, i pošalje poruku, ni manje, ni više, nego na kineskom jeziku.

- Lepo je vratiti se - napisao je Novak, uz fotografiju sa meča u Šangaju.

Ovo je izazvalo oduševljenje navijača, pogotovo jer Srbin ima veliku bazu fanova upravo u Kini.

Podsećanja radi, ovo je prvi turnir na kom Đoković učestvuje nakon US Opena, gde je u polufinalu eliminisan od Karlosa Alkaraza sa 3:0 u setovima.

Ono što treba istaći, jeste da je Novak poslednji put došao do pehara u Šangaju pre sedam godina, tačnije 2018. godine. Inače, Đoković je osvajao turnir u Šangaju četiri puta, i to 2012, 2013, 201 i 2018. godine, dok je 2024. godine igrao finale, kada je poražen od Janika Sinera.

(Telegraf.rs)

Video: Trojica igrača Zvezde poslednji ostali na stadionu Porta

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA