Evo šta je Novak Đoković izgubio porazom od 204. tenisera sveta u polufinalu Šangaja, nije sve tako crno

S. I.
S. G.
S. I. S. G.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 12

Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković, poražen je u polufinalu Mastersa u Šangaju pošto ga je savladao Valentan Vašero u dva seta 6:3, 6:4. Novak je odigrao meč ispod proseka, igrao je protiv motivisanog rivala i imao je mnogo problema. To ipak ne umanjuje uspeh 204. na svetu.

Naime, Đoković je branio finale iz 2024. godine i 650 ATP poena. Zbog toga je polufinalom u Kini ove godine izgubio 250, i ostaje mu 400 bodova iz Šangaja.

Prošle godine je u finalu poražen od Janika Sinera rezultatom 7:6, 6:3, sada će se tamo naći Vašero, koji čeka ili svog rođaka Artura Rinderkneša ili Danila Medvedeva.

Ipak, Nole je na ovom turniru zaradio prekopotrebne poene za plasman na Završni masters i trenutno je treći u trci, i prvom ispdo crte beži 1.590 bodova. Tako da nije sve tako crno!

Đoković je zaradio i 332.160 dolara polufinalom Šangaja.

(Telegraf.rs)

Video: Najveći ženskaroš Holivuda, Stef Kari sa očaravajućom suprugom i Bi Džej Novak na finalu US opena

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Ksiže

    11. oktobar 2025 | 12:40

    Dosta je više, završi to dostojanstveno... postigao si mnogo, uživaj u životu....

  • Pop

    11. oktobar 2025 | 12:47

    Ajde bre nebrukaj se više... Bez Sinera i Alkaraza i opet gubiš od 204 tenisera

  • Mihailović

    11. oktobar 2025 | 12:43

    A šta će na završnom sa 7 najboljih ?

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA