Italijan tvrdi: Novak Đoković će igrati u Torinu na Završnom mastersu!

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Srpski teniser Novak Đoković će igrati na Završnom Mastersu u Torinu, istakao je predsednik FITP-a Anđelo Binagi, koji je rekao da veruje da će se to dogoditi iako Srbin još nije potvrdio putem svojih zvaničnih naloga.

Novak Đoković je igrama u kalendarskoj godini uspeo da obezbedi učešće na Završnom turniru, ali se kod njega to i nije baš znalo. Jednostavno, Đoković je ušao u određene godine i sada bira turnire na kojima će igrati, pošto je i sam kraj karijere blizu.

Postavljalo se pitanje da li će igrati u Torinu, ali Binagi kaže da veruje da hoće.

Inače, Novak Đoković ove nedelje učestvuje i na turniru u Atini gde je u pitanju takmičenje iz serije 250, a gde je ogroman favorit za osvajanje titule.

On će u drugom kolu igrati protiv Alehandra Tabila.

Podsetimo, Tabilo je do sada dva puta slavio protiv Novaka Đokovića.

(Telegraf.rs)

Video: Prekinuta utakmica u Lučanima zbog smrti trenera Radničkog iz Kragujevca

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Nes

    3. novembar 2025 | 22:17

    Može da igra ali čisto sumnjam da može da pobedi i jedan meč.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA