Legendarni tata (44) se vratio iz penzije posle decenije da bi igrao sa sinom: Demolirali su Srbina na turniru

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Legendarni australijski teniser Lejton Hjuit odlučio je da se vrati iz penzije, i to iz jednog prelepog razloga. On se upario sa svojim sinom Kruzom Hjuitom, a zajedno učestvuju na čelendžer turniru u Sidneju, gde su sjajno startovali.

Tata i sin Hjuit su po prvi put u jednom zvaničnom meču stali i na teren i praktično su demolirali svoje protivnike. Njih dvojica su protiv Marinkova i Džonsa slavili sa 2:0, po setovima 6:1, 6:0, posle samo 48 minuta tenisa.

Inače, Kruz Hjuit ima tek 16 godina i nalazi se na 759. mestu na ATP listi, pa se njegov procvat u karijeri tek može očekivati. Otac je odlučio da se vrati iz penzije posle 10 godina i zaigra, a prethodno je igrao samo egzibicije, pošto ima pune 44 godine.

Kada je reč o njihovim protivnicima, Pavle Marinkov je 592. na svetu, dok je Hejden Džons na 929. mestu.

Svakako, tata i sin Hjuit su napravili nešto ogromno, a njih dvojica će u četvrtfinalu igrati protiv Kaluma Patergila i Dejna Svinija.

(Telegraf.rs)

Video: Trener Jovan Golić nakon utakmice protiv Crvene Zvezde

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA