Susret Đokovića i Alkaraza nakon finala AO: Španac bacio sve da bi zagrlio Novaka, Srbin ga je pitao ovo!

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Novak Đoković i Karlos Alkaraz odigrali su finale Australijan Opena pre nešto više od mesec dana, a sada su se pred nastupe na Indijan Velsu susreli i veoma srdačno pozdravili.

- Pa, gde si ti?! - upitao ga je Novak pre nego što je krenuo prema Karlosu koji je bacio svu opremu koju je nosio sa sobom pre zagrljaja sa najboljim svih vremena.

Novak Đoković i Karlos Alkaraz Foto: Instagram/Printscreen/Djokernole

Njih dvojica su se kratko ispričali, u veoma pozitivnom duhu, a onda se razišli.

Novak i Karlos su slobodni u prvom kolu kao nosioci - Đoković igra protiv pobednika meča Đovanija Mpeši Perikara i Kamila Majžaka, a Karlos protiv Grigora Dimitrova ili Terensa Atmana.

Novak Đoković i Karlos Alkaraz Foto: Instagram/Printscreen/Djokernole

Njih dvojica mogu da se susretnu tek u polufinalu turnira, a do tada je dug put.

Novak Đoković i Karlos Alkaraz Foto: Instagram/Printscreen/Djokernole

Nole juri svoj 41. Masters, dok je Karlitos u misiji da produži svoj niz nepobedivosti nakon osvojenih turnira u Melburnu i Dohi.

(Telegraf.rs)

Video: Pozdrav Dejana Stankovića i Nenada Lalatovića nakon meča

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA