Srbija ostaje bez čuda od deteta: Jedna od najtalentovanijih teniserki sveta odlučila da igra za SAD
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Tenis
Pametna odluka,jel treba da doživi sudbinu da se likovi koji mj nisu ni do kolena da se iživljavaju pa da mora da beži iz zemlje kao nole.
Maria Victoria
E тако то бива већ са прворођеном генерацијом у иностранству. Зато, буквално, боље пасти траву, у својој земљи, него отићи у туђину и продати веру за вечеру. Фуј!
Zox
Steta ne nastupati za zlatnog tigra