Evo šta je zaradila Aleksandra Krunić plasmanom u finale Indijan Velsa

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Srpska teniserka Aleksandra Krunić po ko zna koji put je briljirala u poslednjih godinu dana, ovog puta plasiravši se zajedno sa Anom Danilinom u finale Indijan Velsa, a za to sledi prigodan fond bodova, ali i novca.

Aleksandra je zaradila novih 455 bodova, što ju je dovelo do 6765 i trenutno na VTA dubl listi drži šestu poziciju na svetu!

Još ne znamo da li će je zadržati, ali će sigurno na kraju ovog turnira imati lični rekord i biti najmanje sedmo mesto na planeti. Ovo zavisi od Tejlor Taunsend koja bi titulom mogla da je jedina prestigne.

Ono što je još zanimljivije jeste da bi Krunićeva mogla da ide i u Top 5, ali i to još uvek ne znamo sa sigurnošću dok se ne odigra drugo polufinale, a možda i samo finale.

Što se tiče samog novca, ona će najmanje inkasirati 209,757 evra, priličnu lepu premiju koja je uvećan za nešto više od dva odsto u odnosu na prošlu sezonu.

Ponovo se smeši prilika za trofej, na korak su Krunićeva i Danilina od toga, ali korak po korak, već je priča velika.

(Telegraf.rs)

Video: Intervju sa Nenadom Lalatovićem: Stihovi Tošeta Proeskog, poruka svima i životna želja koju ima

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA