Raskid, jedna od najboljih teniserki sveta odlučila da okrene ploču

S. I.
S. I.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Poljska teniserka Iga Švjontek saopštila je danas da je raskinula saradnju sa dosadašnjim trenerom Vimom Fisetom.

Poljakinja je pre nekoliko dana eliminisana u drugom kolu WTA turnira u Majamiju od sunarodnice Magde Linet (6:1, 5:7, 3:6).

- Ponekad život i sport donose ovakve trenutke. Majami je bio izazov za mene. Osećam razočaranje, gorčinu i naravno odgovornost za svoju igru na terenu. Takođe, naučila sam mnogo važnih lekcija - napisala je Švjontek na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.

Švjontek se trenutno nalazi na trećem mestu WTA liste.

- Posle dosta meseci saradnje sa trenerom Vimom Fisetom, odlučila sam da krenem drugim putem. Bilo je to intenzivno vreme sa puno izazova. Zahvalna sam mu na podršci, iskustvu i svemu što smo zajedno postigli - uključujući i jedan od mojih najvećih snova u sportu - dodala je Švjontek.

Poljska teniserka je angažovala Fiseta u oktobru 2024. godine, pošto je raskinula saradnju sa trenerom Tomašom Viktorovskim.

(Telegraf.rs)

Video: Ivana Španović se oglasila posle uspeha karijere na SP u novoj disciplini: "Najbolja sam u Evropi"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA