
Poznato kada Novak Đoković igra svoj prvi meč na US openu: Termin se neće dopasti navijačima u Srbiji
Još malo je ostalo do trenutka kada će najbolji srpski teniser, Novak Đoković započeti svoj nastup na US openu. Njegov prvi rival biće mladi Amerikanac, Lerner Tijen, a već dva dana pre ovog meča, organizatori su objavili i njegov termin.
Naravno, s obzirom na to da Novak igra protiv mlade nade američkog tenisa, njihov meč privlači ogromnu pažnju, pa je ostavljen za večernji deo programa.
To automatski ne odgovara nikome u Srbiji, pošto je njegov meč postavljen kao prvi u tom delu programa i to od 19.00 časova po vremenu u Njujorku na terenu "Artur Eš".
Đoković će tako na teren protiv mladog Amerikanca u noći između nedelje i ponedeljka od 01.00 čas po našem vremenu, tako da će navijači morati da ostanu budni nešto više, ako žele da ga gledaju.
Posle meča Novaka i Lernera, na Artur Ešu će zaigrati Džesika Pegula iz SAD i Majar Šerif iz Egipta, dok su u dnevnom delu programa postavljeni Ben Šelton i kvalifikant, odnosno Arina Sabalenka i Rebeka Masarova.
(Telegraf.rs)
Video: Gael Monfis se javio pred Vimbldon, bivši 6. teniser sveta na legendaran način odgovorio na uvrede
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.