Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Novak Đoković - Lerner Tijen u 1. kolu US Opena

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Srpski teniser Novak Đoković se nalazi u Njujorku, gde će pokušati da dođe nove titule na Grend slem turnirima. On će učestvovati i na ovogdišnjem US Openu, gde ga u prvom kolu očekuje iznimno težak zadatak, u kojem će igrati protiv Lernera Tijena iz Sjedinjenih Američkih Država.

Nije baš imao sreće na žrebu, izuzetno teško prvo kolo očekuje Novaka Đokovića, koji je već i igrao na US Openu, ali samo u miks-dublu sa Olgom Danilović gde je poražen u prvom meču od Danila Medvedeva i Mire Andrejeve. Ipak, sada kreće ono pravo.

Meč između Đokovića i Tijena na programu je u noći između nedelje i ponedeljka, s početkom od 01.00 iza ponoći.

Samim tim, neće biti spavanja u Srbiji, kako bi se ispratio najbolji teniser u istoriji.

Direktan prenos ovog meča moguće je pratiti putem Eurosport kanala.

Takođe, meč možete pratiti i putem Telegraf sporta, koji će raditi tekstualni lajv prenos.

(Telegraf.rs)

Video: Vojvodina nastavlja da rešeta: Bamidele duplirao prednost protiv TSC-a

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA