Đoković i Sabalenka izgubili, pa se izgrlili, a potom je usledio potez kojim su oduševili sve!

S. J.
M. B.
S. J. M. B.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Najbolji srpski teniser Novak Đoković i Arina Sabalenka, okončali su svoje učešće u miks-dublu na US Openu već u prvom kolu!

Od njih su posle taj-brejka i tri seta bili bolji Katerina Sinjakova i Henri Paten, sa 2:1, po setovima 4:1, 2:4, 2:10.

Bili su Novak i Arina raspoloženi i uprkos porazu, a nakon poslednjeg poena, prvo su se srdačno pozdravili i izgrlili.

Potom je usledio i potez koji je oduševio sve na stadionu.

Naime, Arina i Novak, iako su izgubili i to nije praksa, stali su dok su izlazili, kako bi potpisivali autograme i fotografisali se s publikom.

Kako je sve to izgledalo pogledajte ispod.

(Telegraf.rs)

Video: Anketa - Erling Haland: Sa ili bez kose?

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA