Novak Đoković se za Janika Sinera sprema uz najveću podršku, sin Stefan već oduševio Engleze svojim tenisom

S. T.
S. T.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Najbolji srpski teniser, Novak Đoković sprema se za sutrašnje polufinale Vimbldona protiv Janika Sinera, koje će se odigrati ne pre 17.00 časova na Centralnom terenu. 

Dva dana za odmor imao je Novak posle iscrpljujućeg četvrtfinala sa Feliksom Ože-Alijasimom, koje je potrajalo čak pet sati i 15 minuta, a ovog četvrtka se moglo primetiti da se nalazi u sjajnom raspoloženju pred meč sa Sinerom.

On se za duel sa Italijanom spremao sa svojom najvećom podrškom, sinom Stefanom, koji je sa Novakom razmenjivao udarce na mreži. Ono što je oduševilo Engleze jeste nivo tenisa koji je Stefan već kao tako mlad razvio.

Odmah posle toga, Novak je ostao da se druži sa navijačima, a svako je dobio neku uspomenu, od fotografije, preko potpisa od najboljeg tenisera današnjice.

Srpski as bio je odlično raspoložen, uprkos velikoj vrućini koja danas vlada u Londonu i temperaturama koje idu i do 35 stepeni.

Pogledajte kako su protekle poslednje pripreme pred meč sa Sinerom:

(Telegraf.rs)

Video: Novakov verni navijač napravio šou Rimu: Hamad mu ispunio obećanje, a onda je viđena najluđa scena

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA