Teme: Penal

Pogledajte penal za Zvezdu na derbiju: Zbog ovog poteza igrača Partizana, sudija se nije dvoumio (VIDEO)

Zvezda posle penala "pobegla" Čuki: Pogledajte situaciju zbog koje je sudija pokazao na "kreč", a Ben pogodio za 2:0 (VIDEO)

Haos na derbiju Bugarske! Huligani uleteli na teren da linčuju provokatora, jedan propao kroz tunel, besneo i bivši igrač Zvezde! (VIDEO)

Najsrećniji penaldžija ikad! Dati ovakav gol sa "bele tačke" je umetnost (VIDEO)

Plavšić dao gol za Spartu, pa promašio u penal seriji i iskalio bes na lopti, a onda je na scenu stupio Kanga (VIDEO)

Partizanu ne pomaže ni Savo Milošević: Crno-beli promašili penal i izgubili u Kruševcu, Napretku poništen čist gol (VIDEO)

Pogledajte penal koji je Zvezdi doneo pobedu protiv Mačve (VIDEO)

Fudbaler tzv. Kosova izveo najgori penal u istoriji Čempionšipa (VIDEO)

Pogledajte sporni penal koji je Radnik imao protiv Zvezde (VIDEO)

Penali lete kao na traci u Lučanima: I o jedanaestercu Mladosti može da se polemiše (VIDEO)

Pogledajte sporan penal za Zvezdu u Lučanima: Stojković poskočio kao da ga je grom pogodio (VIDEO)

Pogledajte trenutak kada je sudija svirao penal za Atletiko protiv Juventusa, pa ga poništio (VIDEO)

Rendžers imao 4 penala na jednom meču, Džerard besan što im sudija nije svirao i peti (VIDEO)

Kontroverzni gol koji je izazvao polemike: Slon mu je proturio loptu kroz noge. Jedni kažu da je majstorija, a drugi da je nameštaljka (VIDEO)

Engleski petoligaši zasenili sve mečeve FA Kupa: Štoper dao gol u 95. minutu, pa odbranio penal na 3:3, navijači uleteli na teren (VIDEO)

VAR napravio totalnu pometnju na meču FA kupa: Igrač uhvatio zalet za penal, sudija ga zaustavio i svirao ofsajd?! (VIDEO)

Još me je sramota šta sam rekao treneru kad me pitao da šutiram penal protiv Zvezde u Bariju: Piksi ovaj razgovor nikad neće zaboraviti!

Koliko penala je suđeno Partizanu, Zvezdi i Radničkom tokom jeseni u Srbiji? Neki podaci će vas šokirati!

Pogledajte situaciju kada je Zvezda povela iz penala protiv Čukaričkog (VIDEO)

Promašili penal u produžecima, umalo se pobili međusobno i izgubili već viđeni pehar: Najluđe finale u istoriji Južne Amerike, River i Boka su smešni za ovaj haos! (VIDEO)

Kolarov umalo pocepao mrežu Intera sa penala: Toliko je jako šutnuo loptu, da nije bilo šanse da se odbrani! (VIDEO)

Gde su baš njemu dali da šutira penal? (VIDEO)

Skandal u Ligi nacija: ''Sudija mi je u tunelu obećao da će svirati dva penala za nas u drugom poluvremenu'' (VIDEO)

Srbija pobedila Crnu Goru za 1. mesto: Orlovi odigrali fenomenalno poluvreme, pa grčevito branili trijumf (VIDEO)

Sine Mitre, mora li ta "Panjenka"? Marakana je bila šokirana kako je Mitrović izveo penal protiv Crne Gore (VIDEO)

Ronaldo i Mandžukić utišali San Siro: Iguain hteo da se bije s Kristijanom, promašio penal i dobio crveni karton (VIDEO)

Sramota: Da li je moguće da je sudija svirao ovaj penal za Siti? (VIDEO)

Meridian opet ispravlja nepravde: Bio je penal za Zvezdu, isplaćuju se OGROMNE svote!

Bolt brže istrči trku nego što Pogba izvede penal: Da li znate koliko je Francuz napravio koraka pre nego što je šutirao?

Borjan odbranio penal Liverpulu na Enfildu (VIDEO)