Velika glupost Hrvatske i skrivljen penal: Pogledajte kako je Kristijano Ronaldo rastužio komšije

S. T.
S. T.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Hrvatske vodili su u Torontu protiv Portugala u utakmici šesnaestine finala Svetskog prvenstva u fudbalu golom Ivana Perišića, ali su nakon toga ipak dopustili veliku glupost na stadionu "BMO".

Naime, posle jednog kornera, Nikola Vlašić srušio je protivničkog fudbalera u kaznenom prostoru držeći ga rukama oko struka baš u momentima kada je lopta prolazila tik pored njega.

Sudija Espen Eskos prvo nije svirao ništa, ali je dobio poziv iz VAR sobe da se nešto sumnjivo desilo i da Norvežanin to treba malo bolje da pogleda. Nakon što je video snimak, doneo je odluku da svira penal.

Ulogu realizatora, sasvim očekvivano, preuzeo je Kristijano Ronaldo. Portugalac je veoma mirno šutirao penal, skoro po samoj sredini i zatresao je mrežu za veliko slavlje tima sa Pirinejskog poluostrva.

Ovo je prvi gol Ronalda u nokaut fazi Svetskih prvenstava, do sada mu to nije polazilo od ruke.

Pogledajte kako je Ronaldo rastužio naše komšije:

(Telegraf.rs)

Video: Pitali smo sugrađane KO ĆE DA OSVOJI SVETSKO PRVENSTVO: Ne znam, ali navijam za naše komšije

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA