TI LUDI BRAZILCI: Promenili dresove na poluvremenu! (VIDEO)

Domaćini predstojećeg Svetskog prvenstva igrali su u dve garniture dresova utakmicu protiv Južne Afrike

• 3

Reprezentacija Brazila je ubedljivo savladala Južnu Afriku 5:0 u prijateljskoj utakmici, ali ono što je upalo u oko svima koji su posmatrali meč jeste da su izabranici Luisa Felipea Skolarija promenili garnituru dresova u poluvremenu.

Fudbaleri "selekaoa" su gostovali domaćinu prethodnog Svetskog prvenstva u Johenazburgu, a tokom prvog poluvremena su igrali u gostujućoj garnituri sa plavim dresovima i šorcevima, a u drugih 45 minuta izašli su na teren u svojim standardnim žutim dresovima i plavim šorcevima.

Sada je pitanje da li su hteli da predstave gledaocima širom sveta svoje obe garniture ili možda nisu hteli da igraju u prljavoj opremi u drugih 45 minuta?

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!