Za februar planirana prodaja zapisa za 46 milijardi dinara

  • 0

Uprava za javni dug Ministarstva finansija planirala je za februar aukcije državnih hartija od vrednosti u dinarima u ukupnoj vrednosti od 46 milijardi, objavljeno je na sajtu ministarstva.

Za 2. februar planirana je aukcija šestomesečnih državnih zapisa, u ukupnoj vrednosti od šest milijardi dinara.

Četiri dana kasnije 6. februara biće održana aukcija pedesettronedeljnih državnih zapisa, ukupne vrednosti deset milijardi dinara, a planirana su ponovna otvaranja emisije.

Za 8. februar planirana je aukcija osamnaestomesečnih državnih zapisa, u vrednosti od 10 milijardi dinara i, takođe, su planirana ponovna otvaranja emisije.

(Izvor: Tanjug)

Video: Vremenska prognoza sa Đorđem Đurićem: Stiže nevreme sa kišom i olujnim vetrom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA