Ponovo radovi na auto-putu Beograd-Niš: I danas mogući zastoji

Nakon što je juče, zbog radova na putu Beograd - Niš došlo do velike gužve kod Bubanj potoka, sledi nam još jedan dan sa obimnim raovima na auto-putu.
Saobraćaj se u smeru ka Nišu odvija se desnom kolovoznom trakom auto-puta, kao i preticajnom trakom suprotnog smera Niš-Beograd, dok se saobraćaj u smeru ka Beogradu odvija zaustavnom i voznom saobraćajnom trakom.
Ovakav režim saobraćaja važi tokom vikenda, dakle, juče i danas, a on je samo jedna od faza radova koji će trajati do kraja juna na uklapanju Kraka 3 Obilaznice sa novoizgrađenom petljom "Bubanj Potok".
Tokom radova do kraja meseca juna, a od sutra, režim saobraćaja je sledeći:
Saobraćaj u smeru ka Nišu sa desne kolovozne trake preusmeravaće se na levu kolovoznu traku gde će se odvijati dvosmerno, u preticajnoj saobraćajnoj traci, u smeru ka Nišu, a u zaustavnoj i voznoj ka Beogradu.
Video: Od Preljine do Zlatibora za 30 minuta
(Telegraf.rs)
Video: Kako vrućine utiču na srce, šta se dešava kada zagrejani pipijete ledenu vodu, objašnjava kardiolog
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Marko
U petak u 10 ujutru sam 500 metara pre skretanja za pijacu bubanj potok uleteo u kolonu. Trebalo mi je 45 minuta da stignem do ikee. Deo auto puta koji se "radi" je zatvoren, nigde nijednog majstora niti masine u tom delu nije bilo. Sram vas bilo maltretiraci neorganizovani.
Podelite komentar
bg
Juce putovao od Dusanovca do Ikee sat i po vremena,bravo strucnjaci
Podelite komentar
bg
Juce putovao od Dusanovca do Ikee sat i po,bravo strucnjaci,ko li je smislio ovo maltretiranje
Podelite komentar