Otkrivamo gde će ove godine krenuti Prajd šetnja

M. L.
M. L.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Dr Anja

    06. jun 2025 | 18:06

    Svako ima pravo na svoje misljenje i na seksualno opredeljenje,al čemu to javno prikazivanje,briga mene ko si i sta si!!!

  • Sova

    06. jun 2025 | 16:58

    Zabraniti dozivotno

  • Markinjos

    06. jun 2025 | 16:18

    Pustimo ih da par sati odšetaju svoje.Kada su blejači mogli danima pa i mesecima blejati po ulicama i plus blokirati saobraćaj neka i oni mirno odšetaju svoje.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA