Tužna scena na Zelenjaku, pa obrt koji topi srce! Videla ga je kako stoji, a onda je uradila ono što niko nije
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Neven
Posaljite je u Sarajevo, Sarajevo gdje je moja raja od Nene Ukraden. I frkica otici na Kosovo ili Albaniju zbog auditorijuma iz Srbije. Pa kad je neko demokrata i voli sve ljude koji su dobri ide u BiH, HR, KOS, ALB nema frkica, nisu svi ratni zlocinci ili ubice, iako u ratu i naj marginalniji likovi od misljenja vecine sadasnjih bi zapucali. Ali dok je mir, moze se hodat bez obizelja da je neko srbin ili podrzava fk czv, fk partizan.
😪😪😪
❤️👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Влада
Браво Браво Браво за све који су му помогли! Ви сте људи! Остали су ......да не пишем ......паметније је!