Sve stoji u Beogradu! Potpuni kolaps na Pančevcu, po celom gradu gužve i zastoji

E. K.
E. K.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Milan
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Prle

    06. oktobar 2025 | 09:44

    Ako ne bude benzina nece biti ni guzve. Ljudi, razmislite na vreme o alternativi. A ako bude benzina budite deo guzve i dalje.

  • Lidija

    06. oktobar 2025 | 09:06

    Nije to ništa , tek sledi haos . Svi bi da žive u BG

  • Milan

    06. oktobar 2025 | 08:51

    Ruši most! Daj kružne tokove! Zatvori centar grada. Šta nam napraviše od Beograda!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA